Revisioon II
ReVisioon, nn. kontsert-jalutuskäik, on projekt, mis ühendab kujutavat kunsti ja muusikat. Idee sai alguse KUMUs 2006. kevadel, kui ansambel Resonabilise kontsert läbis erinevaid KUMU saale, publik liikus sellega kaasa ning ühtlasi sai uurida eksponeeritud kunsti.

ReVisioon II kujutab endast jalutuskäiku läbi hooaja, läbi Tallinna erinevate galeriide, peatustega Kunstihoone Galeriis (1. novembril 2006), Haus Galeriis (13. detsembril 2006), galeriides ArtDepoo (27. märts 2007) ning Vaal (16. mai 2007).

ReVisioon ei ole kontsert. See on muusika, mida on püütud valida nii, et ta sobiks antud näituste ideede ja iseloomu, galeriide omapära ja õhustikuga. Kuulajad on absoluutselt vabad tulema, vaikselt lahkuma, ringi liikuma, kuulama, vaatama, seisatama, uuesti vaatama ning võibolla uuesti nägema ja teistmoodi kuulma. Igaüks saab sobiva elamuse kujundada endale ise.

Sari saab alguse 1. novembril kell 18.00 Tallinna Kunstihoone galeriis, kus on üleval Agur Kruusingu näitus "Uskumatult ilus". Kõikides galeriides on sissepääs vaba, musiteseerib ansambel Resonabilis. Kavas Lutoslawski, Auvinen, Kõrver, Tally, Janssen

Vt. kajastus kontserdist Vaal Galeriis 16. mail. 2007