Tutvustus
Ansambel Resonabilise  (resonabilis ld.k - helisev) koosseis on unikaalne – selle keskmes on eesti kromaatiline kannel, millele lisanduvad hääl, flööt, tšello ning vajadusel veel muud pillid. Maailmas on vähe rahvusliku päritoluga pille, mille kõla ja mänguvõimalused põimuks klassikaliste instrumentidega nii hästi kui eesti kandlel. Nii kandle kõla kui Resonabilise paindlikud tämbrivõimalused on paelunud mitmeid heliloojaid nii Eestis kui välismaal.

Ansambel asutati 2002. aastal Tarmo Johannese ja Kristi Mühlingu eestvedamisel. Esimene ülesastumine leidis aset 2002 aasta oktoobris Eesti Muuskaakadeemia sügisfestivalil Kristjan Kõrveri teose „Florete flores“ esiettekandega. Esimene tervikkontsert, „Resonantsid“, toimus 9. aprillil 2003 festivali Eesti Muusika Päevad raames.

Resonabilis teeb tihedat koostööd heliloojatega – enamus ansambli repertuaari kuuluvatest teostest on kirjutatud spetsiaalselt just sellele koosseisule. Eesti heliloojatest on Resonabilisele kirjutanud Margo Kõlar, Märt-Matis Lill, Kristjan Kõrver, Tatjana Kozlova, Age Hirv, Ülo Krigul, välisautoritest Daan Manneke (Holland), David Helbich (Saksamaa), Antti Auvinen (Soome).