Liikmed

Kristi Mühling, kannel
Kristi Mühling on Eesti juhtiv professionaalne kandlemängija. Ta on lõpetanud Sibeliuse Akadeemia kandle erialal (Ritva Koistineni) juhendamisel. Kristi Mühling on Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli ja Eesti Muusikaakadeemia kandleeriala õppejõud. Ta on olnud arvukate uute kandlemuusika teoste tellijaks nii soolo- kui ansamblimängijana. Kristi Mühling on esinenud Eestis, Soomes, Taanis, Saksamaal, Ameerika Ühendriikide, osalenud nüüdismuusika festivalidel NYYD 1997, 1999 ja 2003, Eesti Muusika Päevadel  jpt. festivalidel.
Iris Oja, hääl

Iris Oja (sünd. 1977) lõpetas Tallinna Muusikakeskkooli koorijuhtimise erialal ning G.Otsa nim. Tallinna Muusikakooli klassikalise laulu erialal (õp. T.Bachmann). Järgnesid õpingud Eesti Muusikaakadeemias prof. Taru Valjakka ja prof. Ivo Kuuse lauluklassis. 2003. aastal astus Iris Oja EMA magistriõppesse.
Ta on laulnud mitmetes koorides (Tallinna Muusikakeskkooli Kammerkoor, Savonlinna Ooperifestivali koor) ja ansamblites (Studio Vocale, Resonabilis).
Aastast 2000 on I.Oja olnud Eesti Filharmoonia Kammerkoori aldisolist. Ta on esinenud solistina mitmete suurvormide ettekannetel erinevatel maailma lavadel (J.S.Bach Magnificat Jaapanis, Tokyo Opera City Hall ja Niigata Arts Center, 2000; Johannese passioon Eestis 2001; Jõuluoratoorium Iisraelis Abu Goshis 2003 ja Eestis; G.F.Händel Israel in Egypt Eestis 2000; Messiah Venemaal, Peterburi Filharmoonia saalis, 2001; C. Saint-Saëns Oratorio de Noël Eestis, 1999 ja 2002; S.Rahmaninov Vespers Prantsusmaal ja Portugalis, 2001; Mozart Requiem Eestis 2003; Vesperae solennes de confessore Eestis 2004; Beethoven Missa C-duur Eestis 2004 jpm), olnud Olga osatäitja EMA ja SiBA ühisprojektis P.Tšaikovski ooperis Jevgeni Onegin Moskvas ja Tallinnas (2003) ning Mamma Lucia osatäitja kontsertettekannetel P.Mascagni ooperis Cavalleria rusticana (2004). Ta on andnud mitmeid soolokontserte Eestis ja Soomes.

Solistina on teinud koostööd orkestritega nagu Tallinna Filharmoonia Kammerorkester, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Moskva Kammerorkester, Concerto Copenhagen, The Israel Camerata Jerusalem, Pärnu Linnaorkester jm ning dirigentidega N.Järvi, P.Hillier, O.Elts, N.Aleksejev, T. Kaljuste, E.Klas, A.Mustonen, J.Alperten jt. I.Oja on paljude kaasaja autorite uudisteoste (esma)esitaja ja -salvestaja: G.Grigorjeva, E.Tamberg, R.Rannap, R.Kangro, L.Sumera, K.Sink, H.Tulve, K.Kõrver, A.Põldmäe, M.Tally jt. Aastast 2005 on laulja olnud järjepidev esineja suuremal osal Eestis toimuvatel kaasaegse muusika festivalidel. 2002 võitis Iris Oja Mart Saare soololaulude konkursi Tallinnas. 2003 võttis ta osa Klaudia Taevi nim. rahvusvahelisest laulukonkursist Pärnus, Eestis, ja Queen Sonja nim. rahvusvahelisest noorte lauljate konkursist Oslos, Norras, mõlemal jõudis III vooru.
Tarmo Johannes, flööt

Tarmo Johannes (1976) õppis 1994-2000  ta Eesti Muusikaakadeemias prof. Jaan Õuna, Neeme Punderi ja Matti Helini juhendamisel, hooajal 1997/98 täiendas end Läti Muusikaakadeemias prof. Imants Senibise juures ja 1999-2001 Amsterdami Konservatooriumi aspirantuuriõppes Harrie Starreveldi juures. Alates 2001. a. sügisest õpib Tarmo Johannes EMA doktorantuuris. 2004. aastal süvendas ta oma teadmisi Itaalia kaasaegsest flöödimuusikast Bologna konservatooriumis prof. Annamaria Morini juhendamisel.

Tarmo Johannes on osalenud mitmete Eesti orkestrite töös, töötanud 1998-1999 Nõmme muusikakoolis flöödiõpetajana, õpetanud alates 1997. aastast Põltsamaa noorte puhkpillimängijate suvekoolis, andnud arvukaid soolo- ja kammermuusikakontserte, olles eriti hinnatud kaasaegse muusika esitajana. Ta on olnud kunstiliseks juhiks kontserdisarjadele Tallinna Kirikurenessansi kontserdid 2002 ja 2003 ning Musta lae kontserdid 2002-2004.  2001. aasta sügisest töötab Tarmo Johannes flöödiõpetajana G. Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis.
Aare Tammesalu, tšello

Aare Tammesalu õppis tšellomängu Tallinna Muusikakeskkoolis Laine Leichteri ja Tallinna Riiklikus Konservatooriumis Ivo Juuli ning Toomas Velmeti juures. 1987. aastal saavutas ta II preemia Vabariiklikul keelpillimängijate konkursil. Hiljem täiendas ta end Eesti Muusikaakadeemia magistrantuuris Peeter Paemurru juhendamisel.

Aare Tammesalu on andnud soolokontserte Eestis ja Soomes ning esinenud Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri, Rahvusooper Estonia Sümfooniaorkestri, Eesti Rahvusmeeskoori, Pärnu Linnaorkestri ja Kotka Linnaorkestri (Soome) solistina.
Ta kuulub mitmetesse kammeransamblitesse (Reval Ensemble, Tobiase Keelpillikvartett, Resonabilis) ning teeb koostööd paljude eesti interpreetidega. A.Tammesalu on olnud Lepo Sumera, Eino Tambergi, Toivo Tulevi, Giovanni Bonato jt heliloojate teoste esmaesitajaks. Käesoleval ajal tegutseb Aare Tammesalu vabakutselise tšellistina ja muusikaprodutsendina. Ta on Eesti Interpreetide Liidu 2008. aasta stipendiaat.