Kontserdid




 2005 2006 2007  2008 2009 2010 2011 2012 2013

TULEKUL:

L 05.12.15 kell 17.00
Tallinna Kirjanike Maja musta laega saal, Harju tn 1
rePRESSIOON III
Surveavaldus. Uued teosed ansambli repertuaaris

Kavas:

John Buckley (IRL) "Kaks haikut" soolokandlele (2015, esiettekanne)
Ludmila Samodaieva (UKR) "Im Frueling" häälele, flöödile, kandlele ja tšellole. Tekst Georg Takl (2015, esiettekanne)
Michael Blake (LAV) “... only the song of the birds“ häälele, flöödile, kandlele ja tšellole (2015, esiettekanne)
Jukka Tiensuu (FIN) “Rubato“ mistahes ansamblile (1975)
Robert Jürjendal (EST) “EGO” flöödile, kandlele ja tšellole Tekst John McLaughlin (2015, esiettekanne)


Sissepääs: 5/3 € kohapeal


2014


L 8. märtsil 2014 kl 17.00
Muuseum-kohvik Neitsitorn
ReNaissance

Pilootkontsert "Armes, amour" (armastus, relvad)
Kavas:

Guillaume de Machaut "De toutes flours", "Dame, par vous me sens reconcfortes"
Solage
"Plusers gens voy"
Mattheus de Sancto Johanne
"Science n'a null annemi"
Thomas Morley
"Lady, those eyes"
Franciscus Andrieu
"Armes, amour"
Märt-Matis Lill
"Sappho fragmendid"
Claudio Monteverdi "Zefiro torna"


Sissepääs: 4.50 / 3 € kohapeal




T 29.04.2014 kl 19.00
KUMU auditoorium
ReVerb 2 -  Resonabilis plugged

Kaastegev Tammo Sumera, live-elektroonika
Kavas:

Victor Lazzarini „Peeglid“ (2014, esiettekanne)
Toivo Tulev
„Why“ (2013)
Jüri Reinvere
„The Empire of May“ (2014)
Malle Maltis
„Kandlekirjad“ versioon kandlele ja elektroonikale (2014)
Emanuele Casale
„Studio 2b“ (2002)
Jonathan Harvey
„Ricercare una melodia“ (1984)

Piletid 8/5 € piletilevist ja enne algust kohapeal


L 14.10.14 kl 19.00 Chişinău Kaasaegse Kunsti Muueseum (Moldova)
Festival Zilele Muzicii Noi (23. International Festival Days of New Music)

Tatjana Kozlova-Johannes „Köielkõndija“
Kristjan Kõrver „... notae ...“  nr. 4 kandlele
Mirjam Tally „Birds for Company“ („Lindude seltsis“) tšellole ja elektroonikale (esiettekanne)
Eugene Birman „I awoke and there were now walls to shield me form the moonlight“ („Ärkasin ning polnud seinu, et kaitsa mind kuuvalguse eest“)
Jüri Reinvere „The Empire of May“ („Maiimpeerium“)
Galina Grigorjeva „Lament“
Helena Tulve „North Wind, South Wind“ („Põhjatuul, lõunatuul“)



N 10.06.14 kl 22.30 Tahkuna tuletorn
Hiiumaa Kammermuusika Päevad
Kristjan Kõrver  Kammerooper "Raud-Ants"
Lavastaja: Ott Aardam
Valguskunstnik: Rene Liivamägi


Resonabilis Iirimaal 2014

R 10.10.14 kl 19.00 Iiri Kirjanike Keskus, 19 Parnell Square, Dublin
L 11.10.14 kl 20.00,  The Courthouse Gallery, Parliament Street, Ennistymon, Co. Clare

Eesti ja Iiri kaasaegse muusika ja luule õhtu
Kaastegevad: Moya Cannon (Dublinis),  Miriam Mcilfatrick-Ksenofontov

Moya Cannon'i, Miriam Mcilfatrick-Ksenofontovi ja tänapäevaste eesti poeetide luule

Kava:
Eugene Birman  „Ad mortem“ häälele, flöödile, kandlele ja tšellole (2014, esiettekanne)
Malle Maltis „A Match“ häälele ja tšellole (2012). Tekst: Algernon Charles Swinburne
Jane O'Leary     “A Resonance of Emerald” flöödile, kandlele ja tšellole (2014, esiettekanne)
Age Veeroos „Enesekaotus“ („Losing oneself“ häälele ja flöödile (2002) Tekst: Ilmar Laaban
John Buckley „Alla Luna“ soolokandlele (2014, esiettekanne)
Helena Tulve    “North Wind, South Wind” (2010)
häälele, flöödile, kandlele ja tšellole Tekst: Mevlana Jalalludin Rumi,  Ülemlaul


E 13.10.14 kl  13.10  National University of Ireland Maynooth,  St Mary’s Church of Ireland (Moyglare Rd, Maynooth,  Co. Kildare)
FRESH - uued teosed Resonabilisele 2014
Kava:
Victor Lazzarini “Peeglid” (“Mirrors”) häälele, flöödile, kandlele ja tšellole ja arvuti genereeritud helidele (2014)
John Buckley “Alla Luna“
soolokandlele ((2014)
Jane O'Leary  “A Resonance of Emerald”
flöödile, kandlele ja tšellole (2014)
Eugene Birman “Ad mortem“
äälele, flöödile, kandlele ja tšellole  (2014)


K 10.12.14 kell 19.00
Mustpeade Maja kaminasaal, sissepääs Pühavaimu tn 9
reFRESH
- Värsked teosed ansamblile Resonabilis 2013-2014

Kavas:

Galina Grigorjeva "Quasi niente", seade flöödile ja kandlele (2001/2014, versiooni esiettekanne)
Mirjam Tally "Birds for Company" soolotšellole (2014, Tallinna esiettekanne)
Tõnu Kõrvits „Viis haikut Maria Lee sõnadele“ häälele, flöödile, kandlele ja tšellole (2013, Eesti esiettekanne)
John Buckley “Alla Luna“ soolokandlele (2014, Eesti esiettekanne)
Jane O'Leary “A Resonance of Emerald” flöödile, kandlele ja tšellole (2014, Eesti esiettekanne)
Eugene Birman “Ad mortem“ häälele, flöödile, kandlele ja tšellole (2014, Eesti esiettekanne)


Sissepääs: 5/3 € kohapeal






2013


N 21.03.2013 kell 19.00
Okupatsioonide muuseum (Toompea 8, Tallinn)
ReVisioon IV-5 EESTI AEG - vanad fotod, uus muusika
Kontserdi kunstiline juht: Aare Tammesalu
Kaastegev: Tammo Sumera (helindus)
Kavas:

Ardo Ran Varres     Force majeure (2012) tšellole ja elektroonikale
Tatjana Kozlova     Quicksilver (2012) tšellole ja elektroonikale
Kristjan  Kõrver     Notae nr 4 (2004) soolokandlele
Eugene Birman     defixio2 (2011) häälele, flöödile, kandlele ja tšellole
Tauno Aints           3film (2010) häälele, flöödile, kandlele ja tšellole


N 11.04.13 kl 19.00 Estonia kontserdisaalis
RESONABILIS 10
Kavas:

Eugene Birman   defixio 2  (2011)
Toivo Tulev     uudisteos (2013, esiettekanne)
Margo Kõlar  Võlujärv (2003)
Tanja Kozlova     Kuidas joonistada ust soolohäälele instrumentaalsete lisahelidega (2012, esiettekanne)
Galina Grigorjeva 
Lamento (2012)
Kristjan Kõrver Notae nr 4 (2004)
Helena Tulve     North wind, South Wind (2010)




ReVisioon IV-6 "INSOMNIA" N 09.05.13 kl 19.00
NB! Patarei merekindluse Püssirohukeldris ( Uus tänav 37 )
Kontserdi kunstiline juht: Kristi Mühling, fotod ja visuaalne kujundus: Paco Ulman
Kavas:

Tatjana Kozlova Fragmendid kammerooperist Kolm sulekest  häälele, flöödile, kandlele, tšellole ja heliobjektidele (2012)
Liis Viira     Stella Maris soolokandlele (2012)
Salvatore Sciarrino Hermes sooloflöödile (1984) 
Kristjan Kõrver     Notae nr 4 soolokandlele (2004)
Tatjana Kozlova Muutlik flöödile ja kandlele (2002)

Piletid 5/3 € koha peal



L 27.07.2013 kl 15.00
Mustjala, rannakaitse suurtüki laskepesa Ninase poolsaarel
Saaremaa Ooperipäevad
Kristjan  Kõrver kammerooper "Raud-Ants" esiettekanne
Lavastaja-konsultant: Ott Aardam
Dirigent: Andrus Kallastu


E 07.10.13kl 17.00  Kopenahagen (Taani),  Frihavnskirken
Resonabilis visiting Copenhagen
Kavas:


Tatjana Kozlova (1977) "Tightrope walker" (2009)
Tõnu Kõrvits (1969) “Five haiku“ (2013, pre-première)
Kristjan Kõrver (1976) Part 11 and 12 from chamber opera “Raud-Ants” (Iron John/Der Eisenhans)
Helena Tulve (1972) “North Wind, South Wind” (2010) lyrics from Song of Solomon and by Rūmī



T 08.10.13 kl 19:30  Haus des Gastes, Seebad Bansin (Saksamaa)
Usedomer Musikfestival


Tatjana Kozlova "Tightrope walker" (2009)
Tõnu Kõrvits  “Five haiku“ (2013, première)
Toivo Tulev "WHY" (2013)
Jüri Reinvere "The Empire of May" (2010)
Kristjan Kõrver  Part 11 and 12 from chamber opera “Raud-Ants” (Iron John/Der Eisenhans, 2013)
Helena Tulve “North Wind, South Wind” (2010) lyrics from Song of Solomon and by Rūmī



R 15.11.2013 kl 19 Rotermanni Soolaladu, Ahtri 2, Tallinn
Resonabilis International - välisheliloojate muusika Resonabilisele
Kavas:

Arash Yazdani (IR)  Intermodulation (2012)
Eugene Birman (USA)     ... I awoke and there were no walls to shield me from the moonlight (2011)
Antti Auvinen (FIN)   
Allusion fragments (2003)
Esaias Järnegard (SE)    Psalm bassflöödile ja häälele (2011)
Santa Ratniece (LV) 
...between the shores of our souls (2005)

Sissepääs muuseumipiletiga 4/2 €



2012

N 16.02.2012 kl 19.00 Iiri Kirjanike Keskus (Dublin, Iirimaa)
Eesti ja Iiri kaasaegse muusika ja luule õhtu.

Kaastegevad: Nuala Ní Dhomhnaill,  Miriam Mcilfatrick-Ksenofontov
Kavas:

Luule: Nuala Ní Dhomhnaill, Doris Kareva, Kauksi Ülle, Ülar Ploom,  Triin Soomets

Jane O'Leary    
“Only gestures remain...” (2009) I movement. Setting for cello and kannel
Galina Grigorjeva  
  “Lullaby” (2012, première) for voice, flute, kannel and cello. Text: Marina Svetaeva
Mirjam Tally    
“Structures” for solo kannel (1996)
Helena Tulve    “
North Wind, South Wind” (2010) for voice, flute, kannel and cello. Text: Mevlana Jalalludin Rumi,  Song of songs


Andrus Kallastu   
“Elegiac trope” (2010)  for voice, flute, kannel and cello
John Buckley       
“Airflow” for solo flute (1998)
Tatjana Kozlova   
“Tightrope walker” (2009) for voice, flute, kannel and cello



T 13.03.2012 kell 19.30
Okasroosikese loss (Tallinn, Uus tn 19), Palmisaal (II korrus)
ReVisioon  IV - 2 "AIAD"
Krsta Mölder - fotod, Tarmo Johannes - flöödid
Kavas:

André Jolivet (1905-74)     Cinq Incatations No. 1  „Pour accuellir les négociateurs – et que l'entrevue soit pacifique“ (Viis loitsu nr. 1 „Et läbirääkijate kohtumine võiks lõppeda rahuga“) sooloflöödile (1936)
Jüri Reinvere (1971)   Ricordanza (Mälestus) sooloflöödile , 2012, ESIETTEKANNE
Betsy Jolas (1926)   Fusain (Joonistussüsi) pikolo- ja bassflöödile (1971)
Toshio Hosokawa (1955)    Atem-Lied (Hingamislaul) bassflöödile
(1997)
Daan Manneke (1939)   Faux bourdon (Valeburdoon) altflöödile (1995)







K 21.03.2012 kl 19.00 Hobuveski
Eesti Muusika Päevad
"Kom lugu"
Lavastaja Ott Aardam
Visuaalkunstnikud Tuuli Aule, Marit Ilison
Dirigent (K. Kõrveri teoses): Andrus Kallastu


Liisa Hirsch "Sinise koera silmad"
Kristjan Kõrver "Raud-Ants" (II ja III peatükk)
Tatjana Kozlova "Kolm sulekest"

kõik teosed esiettekandes




T 10.04.2012 kl 19.00  Eesti Raadio 1. stuudios
Klassikaraadio sünnipäevakontserdid
Kaastegev: Tammo Sumera (live-elektroonika)
Kavas:

Eugene Birman (1987) I awoke and there were no walls to shield me from the moonlight (Ärkasin ning polnud seinu, et kaitsa mind kuuvalguse eest) häälele, flöödile, kandlele ja tšellole  (2011, esiettekanne)

Galina Grigorjeva (1962)    „Insomnia“  häälele, flöödile, kandlele ja tšellole (2012, esiettekanne)
„Retsitatiiv“ Tekst: Marie Under
„Lamento“ Tekst: Lesja Ukrainka
“Hällilaul” Tekst: Marina Tsvetajeva

Tatjana Kozlova (1977) „Köielkõndija“  häälele, flöödile, kandlele ja tšellole (2009)

Jüri Reinvere (1971)    „The Empire of May“  (Maiimpeerium) häälele, flöödile, kandlele, tšellole ja live elektroonikale  (2010) Tekst: Jüri Reinevere






T 22.05.2012 kell 21.00

Okasroosikese loss (Tallinn, Uus tn 19), Palmisaal (II korrus)
ReVisioon  IV - 3 "MAI"
Visuaalne kujundus - MARGE MONKO, muusika - ansambel RESONABILIS
Kaastegev: Tammo Sumera - live-elektroonika
Valgus: Allan Räim
Kavas:

Tatjana Kozlova         Quicksilver soolotšellole (2012, esiettekanne)
Georges Aperghis        Cinq Calme-plats nr. 5 naishäälele (1992)
Elo Masing                 Reflexion soolokandlele (2004)
Beat Furrer                Auf tönernen Füssen võimendatud flöödile ja hääle  (2001)
Jüri Reinvere            The Empire of May häälele, flöödile, kandlele, tšellole ja live-elektroonikale (2010)




R 12.10.12 kell 21.30, 22.30
Musikaliska Stallet (Stockholm)
Noridc Music Days

Kavas: Kozlova, Tulve, Lill, Krigul




L 10.11.2012 kl 18.00 Tallinna Kirjanike Maja musta laega saal, kl 18.00
RESONABILIS 10

Kavas:

Kristjan Kõrver     “Florete flores” (2002)
Antti Auvinen  
  “Allusion fragments” (2003)
Age Veeroos     
"Retsitatiiv" (2006)
Eugene Birman  
"
I awoke and there were no walls to shield me from the moonlight" (2011)
Malle Maltis         Uus teos häälele ja tšellole (2012, esiettekanne)
Arash Yazdani      "Intermodulation"
(2012, esiettekanne)



N 06.12.201212 kell 18.30
Okasroosikese loss (Uus tn 19), Palmisaal
ReVisioon IV-4 ENESEKAOTUS
Kontserdi kunstiline juht: Iris Oja
Fotod ja visuaalne kujundus: Gabriela Liivalmägi
Kavas:

Age Veeroos          Enesekaotus häälele ja altflöödile (2002)
Georges Aperghis     Cinq Calme-plats nr. 5 naishäälele (1992)
Malle Maltis      Lumevaikus soolohäälele ja poldipillile (2007)
Tatjana Kozlova      Kuidas joonistada ust soolohäälele ning bassflöödile ja kandlele ad. lib. (2012, esiettekanne)
Jaak Sikk         Ärkamine soolohäälele ja šamaanitrummile (2012, esiettekanne)
Märt-Matis Lill     Sappho fragmendid häälele, flöödile, kandlele, tšellole (2007)




2011



rePRESSIOON II (2011)
L 19.03.2011 kl 18.00 Tartu Püha Luuka Kirik,  Vallikraavi 16A, Tartu
P 27.03.2011 kl 14.00 Pärnu Raekoda, sarjas ABONOMENT 007 

Kavas:
Helena Tulve    "North Wind, South Wind" (2010)
Eugene Birman "defixio2" (2010/11 esiettekanne)
Tauno Aints "3film" (2010)
Andrus Kallastu "Eleegiline troop" (2010)
Kaija Saariaho "Mirrors" flöödile ja tšellole
Anton Webern Variatsioonid op 27 (seade kandlele: Kristi Mühling)


27.07.11 kl 20.00 Visby Toomkirikus
Mirjam Tally autorikontsert "Portree"
Kaastegev: Sirje Mõttus, akordion, Eva Runefelt (poeet)
Kavas: Mirjam Tally "Teel olla on veel", "Struktuurid", "Vool", "Kollane", "3steps"
www.mirjamtally.com


27.07.11 kl 20.00 Visby Toomkirikus
Mirjam Tally autorikontsert "Portree"
Kaastegev: Sirje Mõttus, akordion, Indrek Hirv (poeet)
Kavas: Mirjam Tally "Teel olla on veel", "Struktuurid", "Vool", "Kollane", "3steps"
www.mirjamtally.com


28.07.2011.  19.00 Visby Kirjanike keskus
Vestlus Mirjam Tally ja Eva Runefeltiga
Kavas: T. Kozlova "Köielkõndija", T. Aints "3film", M. Tally "Struktuurid"


27.08.2011 kell 16.00 Katel, 2. korruse saal

Tallinna Tornid
Ansambel Resonabilis
Kavas:

Helena Tulve "North Wind, South Wind" (2010)
Tatjana Kozlova "Köielkõndija" (2009)
Age Veeroos "Eneskaotus (2002)
Tauno Aints "3film" (2010)



03.12.2011 kell 16
Okasroosikese loss (Tallinn, Uus tn 19), Palmisaal (II korrus)
ReVisioon  IV
Avakontsert: NURGAD
Kavas:

Tarvo Hanno Varres fotoseeria „Nurgad“

Eugene Birman defixio2 häälele, flöödile, kandlele ja tšellole
Salvatore Sciarrino L'orologio di Bergson sooloflöödile
Helena Tulve Silmaja soolokandlele
Antti Auvinen Allusion fragments häälele, flöödile, kandlele ja tšellole
Ülo Krigul Meine ernste Wandlungen häälele, flöödile, kandlele ja tšellole



2010


L 26.03.10 kl 21.20 Mustpeade maja võlvsaal
Tallinn Music Week Schowcase
Kavas:
T. Kozlova   "Köielkõndija"
A. Hirv   "Retsitatiiv"
K. Kõrver "Signum Magnum"

N 22.04.2010 kl 19.00  Tallinna Teatri- ja Muusika Muuseum
Kontsert Elleri preemia laureaatide loomingust
Tatjana Kozlova "Köielkõndija"


R 07.05.2010 kl 19.20 Kanuti Gildi SAALis
"ReVERB - Resonabilis plugged"
Resonabilis + live elektroonika. Kaastegev: Tammo Sumera.
Kavas:
Margo Kõlar   "Võlujärv" flöödile, kandlelel ja tsellole. Elektrooniline arendus: Tarmo Johannes, Tammo Sumera
Louis Andriessen
„Workers Union" mistahes valjult kõlavale ansamblile

Beat Furrer „Auf tönernen Füssen" võimendatud flöödile ja hääle

Malle Maltis „De Anima" tšellole ja live-elektroonikale
Tauno Aints "Troop" sooloflöödile
Jüri Reinvere "The Empire of May" teos häälele, flöödile, kandlele, tšellole ja elektroonikale (esmaettekanne)



Resonabilis ja WALESTONIA fesitval 2010:

Koostöös: Siân Cameron , hääl, Wales


T 31.08.10 kell 17.00 Alvar Aalto ateljees (Tiilimäki 20, Helsinki)

Kavas: valik alltoodud teostest

K 1.09.10 kell 19.00 Theatrumi saalis (Tallinn, Vene tn 14)
Kavas: valik ülaltodud teostest



Vale of Glamorgan Festivalil
Walesis toimuvad järgmised Resonabilise  kontserdid:

P 5.09.10 18.00 ST DONATS ARTS CENTRE, ST DONATS CASTLE
Koos: Philip Gross (poeet)

Kavas:
Helena Tulve : North Wind, South Wind (2010, häälele, flöödile, kandlele ja tšellole) ESIETTEKANNE
Tatjana Kozlova : Muutlik  (2002) flöödile ja kandlele
Tõnu Kõrvits : Solano (2003, seade altflöödile, tšelloleja kandlele, versiooni esiettekanne) 
Arvo Pärt : Pari Intervallo (seade soolokandlele)
Dai Fujikura : Still Sweet (häälele, bassflöödiel ja tšellole)


E 6.09 19.30 FONMON CASTLE, FONMON, CF62 3ZN

Koos: Ruth Wall (harf), Rhodri Davies (harf)

Kavas:
Age Veeroos (Hirv) : Retsitatiiv  (2006. häälele, flöödile, kandlele ja tšellole)
Arvo Pärt : Für Alina (seade soolokandlele)
Galina Grigorjeva : Lament altflöödile (2000)
Gareth Churchill : Vocable  häälele, flöödile, kandlele ja tšellole (2010, ) Tekst: Philip Gross  ESIETTEKANNE
Tatjana Kozlova : Köielkõndija häälele, flöödile, kandlele ja tšellole  (2009)




rePRESSIOON II
L 27.11.10 kl 19 Vanalinna  Muusikamaja saalis, Tallinn, Uus tn 16C
P 28.11.10 kl 18 Pärimusmuusika Aida väikeses saalis, Viljandi, Tasuja pst 6

Kavas:
Helena Tulve    "North Wind, South Wind" (2010, esiettekanne Eestis)
Mirjam Tally     "Veesilm" (2010, esiettekanne)
Tauno Aints "3film" (2010, esiettekanne)
Andrus Kallastu "Eleegiline troop" (2010, esiettekanne)
Kaija Saariaho "Mirrors" flöödile ja tšellole
Anton Webern Variatsioonid op 27 (seade kandlele: Kristi Mühling)




2009

2009 kevad:  ReVisioon III

N 26.02.09 kell 19.00 Rotermanni Uus ja Vana Jahuladu  (Rotermanni 6/8, Tallinn)
Revisioon III / 4
Kavas: Auvinen, Lachenmann,  Panufnik,  Lill,


L 7.03.09  kell 17.00, Tartu Kesklinna Kool, Kroonuaia 7, Tartu
ReVisioon III / 5
Kavas: Lachenmann, Sumera, Pärt, Hirv, Kozlova

L 25.04.09  kell 17.00  Viimsi Keskkool,  Randvere tee 8 , Viimsi
ReVisioon III / 6
Kavas: Hirv, Eötvös, Donatoni,  Kõrvits, Krigul


T 5.05.09 kell 19.00 Tartu Püha Luuka Kirik,  Vallikraavi 16A, Tartu
ReVisioon III / 7
Kavas:  Pärt, Kozlova, Maltis, Shields



T 24.november 2009 kell 19.00
Tartu Kultuuritehas (Tartu, Pikk tn 58)
ja
K 25. november 2009 kell 19.00
Theatrumi saal (Tallinn, Vene tn 14)
rePRESSIOON  - uued teosed Resonabilise repertuaaris
Kavas:
Kristjan Kõrver       Signum Magnum II häälele, flöödile, kandlele ja tšellole (2009, esiettekanne)
Tatjana Kozlova      Köielkõndija häälele, flöödile, kandlele ja tšellole (2009)
Maria Kallionpää    Run eesti kandlele (2006, esiettekanne Eestis)
Dai Fujikura            Still sweet versioon häälele, bassflöödile ja tšellole (1998/2006/2009 versiooni esiettekanne)
Kaija Saariaho        Die Aussicht  Seade häälele, flöödile, kandlele ja tšellole: Kristi Mühling (1998,  seade esiettekanne)
Keiko Harada           Bone++ bassflöödile (2000, esiettekanne Eestis)
Georges Aperghis    Cinq Calme-plats naishäälele (1992)



2008

24. veebruar 2008 kell 15.30 Peterburi Maria kirik 
Eesti Vabariigi 90. sünnipäevale pühendatud kontsert-jumalateenistus
K
avas: Mägi, Pärt, Hirv, Ratniece, Tulve, Kreek

ReVisioon III / 1
N 13. märts 2008 kell 18.00 Tallinna Sünagoog, Karu tn. 16
Kavas: Pärt, Tulve, Krigul, Ratniece, Hirv, Sciarrino

ReVisioon III / 2
K 30. aprill 2008 kell 18.00 Pääsküla raamatukogu, Pärnu mnt. 480a
Kavas: Kozlova, Krigul, Tormis, Cage, Carter, Moody


ReVisioon III / 3
N 22. mai 2008 kell 18.00 Okupatsioonide muuseum, Toompea 8
Kavas: Britten, Jolivet, Pärt, Kõrvits, Kõrver, Sumera



K 20. 08. 2008. 15:00 Kohtla-Järve linnagalerii
Eesti muusika Vabaraiigi taasiseseivumise aastapäeval
Kavas: Eller, Mägi,  Tulve,  Raid, Kõlar


E 15.12.2008 kell 21:30  Routaki  hall, Teheran (Iraan)
24th International Fadjr Music Festival
Kavas: Kõlar, Kozlova, Tulve, Kõrvits, Mägi, Bach

üles



2007

17. veebruar 2007 kell 18.00 Tallinna Raekoda
"Võnge"
K
avas: Lill (esiettekanne), Maltis (esiettekanne), Tormis, Hirv, Higdon, Penderecki

23. veebruar 2007 kell 12.00 Tartu Ülikooli aula
Eesti Vabariigi aastapäeva kontsertaktus
K
avas: Kõlar, Eötvös, Pärt, Mägi


5. märts 2007 kell 19.00 Rigas Jaunais Teatris
Eesti kaasaegse muusika kontsert
Kavas: Kõlar, Lill, Tulve, Pärt, Kõrvits, Eötvös


ReVisioon II / 3
27. märts 2007 kell 18.00 ArtDepoo
, Jahu 12
Eda Lõhmus "Ülespoole" 
Kavas: Maltis, Tulve, Sciarrino, Penderecki, Ratniece


ReVisioon II / 4
16. mai 2007 kell 18.00 Vaal galerii
, Tartu mnt. 80d
VAAL Galerii Noore Kunsti Näitus


Niguliste suvemuusika
6. juuli 2007 kell 18.00
Niguliste kiriku Antoniuse kabel


11. oktoober 2007 kell 19.00 Läti Muusikaakadeemia saal (Riia)
Rahvusvahelise kokle festivali Solaris avakontsert
Kavas: Kõlar, Ratniece

3. november  2007 kell 18.00 Tallinna Raekoda
"Resonabilis 5"
K
avas: Krigul (esiettekanne), Kõrver, Tulve, Hosokawa, Carter, Aperghis


üles

2006

11.mai 2006 kell 18.00 KUMU
Kontsert sarjas KuMu KUMUS
Kontrsert-jalutuskäik KUMU näitusesaalides
ReVisioon
Kavas: Lachenmann, Tulve, Grigorjeva, Kozlova, Hirv (esiettekanne)

ReVisioon II / 1
1. november 2006 kell 18.00
Tallinna Kunstihoone galerii, Vabaduse väljak 6
Agur Kruusing "Uskumatult ilus"


Duo Resonabilis (Kristi Mühling - kannel, Tarmo Johannes - flööt)
30. november 2006 kell 19.00

Laudoni loss, Mauerbachstraße 43, Viin
Kavas: Pärt, Eller, Kuulberg, Jermaks, Mägi, Kozlova


ReVisioon II / 2
13. detsember 2006 kell 18.00
Haus Galerii, Uus tn. 17
Kaasaegse kunsti salong: Olga Terri juubelinäitus, tagasivaade Feliks Randeli loomingule.
Kavas: M. Kõlar, A. Hirv, W.Lutoslawski, T. Kõrvits, V. Tormis, T.Kozlova, T. Hosokawa


üles

2005

6. jaanuar 2005 19.00
Rahvusooper "Estonia" Talveaed
10. aprill 2005 16.00 Tartu Ajaloomuuseum
30. aprill 2005 kell 17.00
Tõrva Kirik-kammersaal,
19. juuni 2005 kell 21.30
Jõgeva koduaed
Duo Resonabilis (Kristi Mühling - Tarmo Johannes), Tõnu Mikiver (sõna)
MAAILMAST JA MUUSIKAST
Kavas: H.Hesse proosakatked, Bach, Cage, Jolivet jt.


2. juuni 2005 18.00 Kadrioru loss
Iris Oja & ansambel Resonabilis
+ Madis Metsamart
(löökpillid), Jandra Puusepp (saksofon)
Webern, Kurtág, Lutoslawski, Auvinen, Helbich, Hirv, Jürgens, Ratniece (esiettekanne)


18. juuni 2005 19.00 Tartu Jaani kirik
Kammermuusika kontserdil  frestivalil "Jaani kiriku päevad"
Tally, Kõrver, Ratniece


15. november 2005 18.00 Tallinna Raekoda
Ansambel Reonabilis
Lachenmann, Kozlova, Kõlar, Kõrver, Hirv (esiettekanne), Ratniece

4. detsember 2005 18.00 APOLLON-STIFTUNG BREMEN
Klang-surfen mit der Kannel

Kozlova (première),  Kõrver, Hirv, Ratniece, Auvinen, Lill, Pärt

üles